Американській бабусі повернули сумочку, яку вона загубила 65 років тому – з усім вмістом

У США 82-річній жінці повернули сумочку, яку вона втратила під час навчання у школі.

Про це повідомляє Inside Edition, пише realist.online.

Марта Інгем в останній раз бачила свою сумочку в 1954 році, коли була старшокласницею. Аксесуар виявили будівельники, які в січні знесли стару школу в Джефферсонвіллі (Індіана), де навчалася Інгем. Всередині сумочки лежало посвідчення особи. Оголошення про знахідку опублікували в соціальних мережах в надії, що сама власниця сумочки або її родичі відгукнуться.

Так і сталося. Один з родичів жінки побачив пост і зв’язався з Інгем, яка живе у Флориді, за тисячу кілометрів від Джефферсонвілля. До кінця лютого їй доставили знахідку.

«Знахідка пробудила у мені стільки спогадів і думок про людей, про яких я не чула роками. Це був цікавий досвід. Це речі з того мого життя, про яке я вже давно забула», – повідомила Інгем.

Всередині сумочки виявилися губна помада, стрічка і порожня упаковка від жувальної гумки. Проте найцікавішою знахідкою Інгем вважає лист – запрошення на випускний бал від закоханого в неї старшокласника.

«Дорога Марто, я чув, що Пол покликав тебе на бал. Але якщо він не кликав, то я б дуже хотів запросити тебе», – говориться у листі.

Жінка розповіла, що в підсумку не пішла на випускний з відправником листа.