Авакова намагатимуться звільнити через суд

Авакова намагатимуться звільнити через суд

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова щодо не подання до Верховної Ради подання про звільнення очільника МВС.

Про це повідомляє прес-служба Окружного суду, пише Україна молода.

Зазначається, що суд розглядитиме адміністративну справу за правилами спрощеного позовного провадження без виклику сторін.

В окружному адмінсуді пояснили, що спрощене позовне провадження призначене для розгляду справ незначної складності та інших справ, для яких пріоритетним є швидке вирішення справи.

"Згідно з Кодексом адміністративного судочинства України, суд розглядає справи за правилами спрощеного позовного провадження протягом розумного строку, але не більше шістдесяти днів із дня відкриття провадження", — йдеться у повідомленні.

Згідно з даними реєстру, 5 березня позов до суду подала Олена Халагєра.

Людина з таким іменем є співвласником (50%) адвокатського об’єднання "Айлекс".

У суді зазначили, що позивач просить суд визнати протиправними дії Авакова, а саме порушення положень ст. 7 Закону України "Про Кабінет міністрів України", що стосуються вимог до членів Уряду.

Водночас, позивач просить суд визнати протиправною бездіяльність прем’єр-міністра щодо нездійснення контролю за діяльністю очільника МВС, не подання до ВРУ подання про звільнення міністра Авакова, а також просить суд зобов’язати очільника Кабміну внести до парламенту відповідне подання.

«Аргумент»