Держсекретар США повідомив, за яких умов зустріч Трампа і Путіна стане можливою

Держсекретар США Майк Помпео заявив, що можливість зустрічі президентів США Дональда Трампа і Росії Володимира Путіна залежить від звільнення захоплених в Росії у полон 24 українських моряків та суден у Керченській протоці.

Про це повідомляє nv.ua з посиланням на CNN.

Помпео підкреслив, що Трамп хотів надіслати чіткий меседж, що США вважають поведінку Кремля неприйнятною. За його словами, Трамп вирішив, що «правильним вчинком буде сказати росіянам: поверніть моряків, поверніть українські кораблі, вони їхні, люди мають бути повернуті додому, до їхніх родин».

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп вирішив скасувати зустріч з російським колегою Володимиром Путіним після розмови з державним секретарем Майком Помпео і своїми радниками. Причиною скасування зустрічі з президентом РФ стало захоплення росіянами кораблів та особового складу ВМС ЗС України в Керченській протоці.

Нагадаємо, силовики РФ захопили два малі броньовані артилерійські катери Бердянськ і Нікополь та рейдовий буксир Яни Капу і 24 військовослужбовців ВМС ЗС України 25 листопада в районі Керченської протоки.