Голос країни 9: всі учасники шоу, які зуміли вразити зіркових суддів на кастингу

У 2019 році стартував 9 сезон розважального проекту Голос країни, який вражає глядачів незвичними тембрами та історіями звичайних українців. Зіркові тренери вже обрали учасників до своїх команд, які 9 березня вийдуть на сцену в прямому ефірі. Хто зумів пройти нелегкий кастинг – читайте у матеріалі LifeStyle 24.

Від професійних артистів до співаків-початківців – чимало учасників зуміли розвернути крісла зіркових суддів на так званих «сліпих прослуховуваннях», а деякі з них – розпалили справжню боротьбу між тренерами проекту «Голос країни-9».

Читайте також: Голос країни 9 сезон 10 випуск: хто подолав вокальні нокаути та потрапив до чвертьфіналу шоу

24 лютого відбувся 6 ефір кастингу, в якому Потап, Тіна Кароль, Монатік та Дан Балан остаточно сформували свої команди. Зіркові судді обирали вокалістів, які, на їхню думку, зможуть в подальшому вибороти перемогу на шоу. Хто ж потрапив у наступний етап вокального проекту – читайте у матеріалі LifeStyle 24.

Учасники всіх команд шоу Голос країни-9

Команда Потапа

1. Роксолана Сирота – покинула проект

Киянка Роксолана Сирота успішно працює в агробізнесі. Однак дівчина змалку полюбляє співати, тому вирішила підкорити велику сцену. І це їй вдалося: вона потрапила до команди Потапа та продовжить йти до своєї мрії на Голосі країни.

Голос країни 9 сезон 1 випуск: дивитись онлайн – виступ Роксолани Сироти