Головні новини 6 лютого: прес-конференція Януковича та перемога українських військових

Віктор Янукович дав прес-конференцію у російській столиці. Українським військовим вдалося знищити бойову машину бойовиків на Донбасі. Кабінет міністрів призначив виконувачем обов’язків міністра аграрної політики та продовольства Ольгу Трофімцеву. Україна вперше в історії виборола медаль на чемпіонаті світу зі сноубордингу. Такими були головні новини середи, 6 лютого, в Україні та світі.

Говорить Янукович: мене кинули як лоха

Президент-утікач Віктор Янукович знову заговорив – дав прес-конференцію у російській столиці. Востаннє Янукович збирав журналістів у березні 2018 року.

Читайте також: Янукович про Томос для України: Вони взяли на себе великий гріх

Серед головних тем – майбутні «страшні фальсифікації» на виборах в Україні, війна на Донбасі, переслідування з боку «київської влади» та «всіх на всіх» для військовополонених. А ще –переселенці, які «не зможуть полюбити українську владу», та навіть Медведчук.

Головні тези воістину «легітимного» президента Віктора Януковича:

  • «Мене кинули як лоха» (цікаво, чому як?)
  • Революції не несуть добра державам і громадянам
  • Суди в нас зараз не суди, а театральні вистави (інша справа за часів Віктора Федоровича, нашій правоохоронній системі заздрив чи не весь світ)
  • Парубій бігав з автоматиком і розповідав, як все зробити красиво
  • Автокефалія – великий гріх (ну, аякже, інша справа розстрілювати людей)
  • До Медвечука виявляється Янукович не мав особливої симпатії ніколи
  • Порошенко є творцем «Партії регіонів»
  • «Я можу виїжджати в будь-яку країну світу. У мене нема ніяких проблем» (Віктор Федорович, чекаємо в гості!)

Крім того, Віктор Янукович заявив, що 90% опитаних українців не вірять у його провину.

Який вирок отримав Янукович?Після втечі до Росії під час Майдану у 2014 році Янукович попросив президента РФ Володимира Путіна застосувати свої війська для «відновлення законності» в Україні. Відтак, його визнали винним у вчиненні злочинів, передбачених статями Кримінального кодексу про державну зраду та пособництво у веденні агресивної війни. Якщо Янукович повернеться в Україну, йому доведеться відсидіти 13 років у в’язниці.

А ще президент-утікач Віктор Янукович вважає, що рішення Оболонського райсуду, який засудив його до 13 років тюрми, не має із законом нічого спільного.

Дивіться відеобіографію Януковича: