ГПУ викликає Портнова у справі про вбивства на Майдані

ГПУ викликає Портнова у справі про вбивства на Майдані

 Генеральна прокуратура України (ГПУ) викликала на допит колишнього заступника Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрія Портнова по справі про вбивства на Майдані під час Революції гідності.

 Про цей йдеться в повідомленні на сайті ГПУ.

Як повідомляється, допит повинен відбудуться 19 липня об 11 годині в управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури.

«Гр-н Портнов Андрій Володимирович, який проживає за адресою: м. Київ, вулиця Коновальця, 36-в, кв. 50, відповідно до вимог ст.ст. 133, 135 Вам необхідно з’явитися 19 липня 2019 року об 11 год. 00 хв. до управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України за адресою: м. Київ, вул. Борисоглібська, 18, каб. 211 (тел. 200-70-82) для одночасного допиту як свідка у кримінальному провадженні № 42013110000001029.»

ГПУ викликає Портнова у справі про вбивства на Майдані

  Непокаранное зло возвращается и растет. Кто такой Андрей Портнов

Справа відкрита «за фактами злочинного перешкоджання проведенню зборів та мітингів у період листопада 2013 року – лютого 2014 року на майдані Незалежності в Києві, перевищення службових повноважень працівниками правоохоронних органів при застосуванні фізичної сили та спеціальних засобів до громадян, які реалізовували своє конституційне право на мирні зібрання та мітинги на вулицях центральної частини Києва, що спричинило тяжкі наслідки, організації умисних убивств протестувальників та інших фактів злочинної протидії протестним акціям».