Інформацію про роман заступника генпрокурора Столярчука з дизайнером Климчуком поширювали на замовлення Гуцуляка

Інформацію про роман заступника генпрокурора Столярчука з дизайнером Климчуком поширювали на замовлення ГуцулякаЗамовну кампанію в ЗМІ, спрямовану на дескридитацію заступника генпрокурора Юрія Столярчука,  міг організувати (організував) начальник департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ Володимир Гуцуляк, який прагне посісти його місце.

Нагадаємо, цієї весни в ЗМІ активно поширилась інформація про нетрадиційну сексуальну орієнтацію заступника генпрокурора. За інформацією ЗМІ, його роман з відомим українським молодим дизайнером Климчуком почав розвиватися близько трьох років тому, коли Юрій Васильович в черговий раз розкрив справу Гонгадзе, і його кар’єра переживала значний сплеск. Як стверджувала радіоведуча Тетяна Микитенко: “Після розриву процес розділу майна між Столярчуком Климчуком, з яким вони проживали в цивільному партнерстві більше півтора року, вийшов за рамки цивілізованого. Про цей великий потворний скандал знали абсолютно всі в колах інтелектуальної і творчої еліти Києва”.

Інформацію про роман заступника генпрокурора Столярчука з дизайнером Климчуком поширювали на замовлення Гуцуляка

На фото: дизайнер Климчук

Як стало відомо на днях, виконував це брудне замовлення Гуцуляка політтехнолог Ірпінського мера Карплюка Петро Щербина, який до цього відзначився тим, що шляхом поширення недостовірної інформації у ЗМІ дискредитував прокурора Київської області Чібісова, який вручив Карплюку 2 підозри у вчиненні тяжких та особливо тяжких злочинів.

За повідомленнями ЗМІ, В.Гуцуляк та очолюваний ним департамент з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ, протягом 2016 р. розслідував кримінальні провадження відносно вчинення В.Карплюком і членами його команди низки кримінальних правопорушень а саме: щодо незаконного виведення у 2015 р. з лісового фонду «ДП «Київське лісове господарство» 15 га землі задля їх подальшої забудови у межах м.Буча та  створення злочинної організації з метою розкрадання коштів місцевого бюджету м.Ірпеня, тощо.

Проте за матеріалами вказаних кримінальних проваджень відносно В.Карплюка, попри віднайдені працівниками прокуратури докази в ході проведення низки оперативно-слідчих дій, жоден обвинувальний акт відносно В.Карплюка слідчими департаменту з розслідування, очолюваному В.Гуцуляком скерований до суду не був. Натомість, кум В.Гуцуляка – Сулима Володимир Андрійович, відповідним розпорядженням міського голови м.Ірпеня від був призначений на посаду радника мера м.Ірпеня.

За даними Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення, свого часу ще в 2013 р. начальника Інспекції з питань захисту прав споживачів у Київській області Сулиму Володимира рішенням суду було визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України (одержання хабара в особливо великому розмірі).

Таким чином кум очільника департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ Гуцуляка – В.Сулима, який підтримує з ним тісні ділові та дружні відносини, працевлаштувався на роботу в якості радника до В.Карплюка, відносно якого той самий В.Гуцуляк вів численні кримінальні провадження, які так нічим і не закінчилися.

Зазначимо, що В.Сулима, на прохання свого кума – В.Гуцуляка, в період червня-серпня 2017 року, здійснював в його інтересах купівлю земельних ділянок. Слід зазначити, що В.Гуцуляк, будучи особою, уповноваженою на виконання функцій держави, займаючи керівні посади в органах прокуратури України, використовуючи своє службове становище в період 2016-2018 рр., за допомогою, в т.ч. свого кума В.Сулими, набув у власність близько 56 га землі в Київській області (зокрема, 45 га землі в с.Розважівка Іванківського району, 4 га в с.Кухарське Іванківського району, 7,7 га в с.Дмитрівка Києво-Святошинського району Київської області) і житловий будинок в с.Дмитрівка Києво-Святошинського району загальною площею 236,6 кв. м.

Інформацію про роман заступника генпрокурора Столярчука з дизайнером Климчуком поширювали на замовлення Гуцуляка

Нагадаємо, заступник генпрокурора Столярчук Юрій Васильович (на фото) особисто контролював хід розслідування кримінального провадження відносно підозрюваного В.Карплюка.

«Аргумент»