Інтронізація предстоятеля ПЦУ Епіфанія: онлайн відео трансляція

У неділю, 3 лютого, відбудеться інтронізація митрополита Київського і всієї України Епіфанія (Думенка). В цей день предстоятель ПЦУ відзначає своє 40-річчя.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, початок інтронізації заплановано на 9 годину.

Офіційно про проведення інтронізації Митрополита Київського і всієї України Епіфанія у неділю, 3 лютого 2019 року, під час Божественної літургії у Соборі Святої Софії Київської раніше повідомили в прес-службі об’єднаної Православнославної церкви України (ПЦУ).

3 лютого – день народження митрополита. Тож, за його словами, цю дату для проведення інтронізації було обрано невипадково.

“Цю дату було обрано для того, щоб в майбутньому не святкувати день народження, а поєднувати вже і день інтронізації, і день народження. Бо в православній традиції священнослужителі не відзначають так помпезно день народження, а більше звертають увагу на день свого небесного покровителя, на день ангела”, – пояснив предстоятель   в програмі “Суботнє інтерв’ю” на Радіо Свобода.

Нагадаємо, урочисте богослужіння у Святій Софії Київській, під час якого здійсниться зведення новообраного патріарха Православної церкви України ПЦУ Епіфанія на патріаршу кафедру, відбудеться 3 лютого. Після інтронізації митрополита Київського і всієї України Епіфанія  заплановано перше засідання Священного Синоду ПЦУ.

Раніше в Михайлівського Золотоверхому монастирі розповіли, якою буде мантія першого очільника ПЦУ  – митрополита Епіфанія.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.