Кількість проданих квитків «Укрзалізницею»: чому краще купувати онлайн

Понад 100,5 мільйонів квитків на пасажирські поїзди в Україні продала онлайн «Укразалізниця». Наразі частка онлайн продажів квитків складає 56%.

Частка інтернет-продажів квитків Укрзалізницею суттєво зросла у порівнянні з 2018 роком. Тоді онлайн придбали близько 50% квитків. Про це повідомила прес-служба «Укрзалізниці» з посиланням на голову компанії Євгена Кравцова.

Читайте також: НАБУ розпочало розслідування в «Укрзалізниці» через розкрадання 29 мільйонів

Кравцов стверджував, що популярність послуги з продажу електронних квитків можна пояснити її зручністю — купити проїзний документ можна будь-де та будь-коли, пасажир самостійно обирає потрібний поїзд, тип вагона й місце.

Євген Кравцов
Євген Кравцов – голова правління АТ «Укрзалізниця»

До того ж квиток, оформлений через інтернет, практично неможливо загубити — його можна друкувати необмежену кількість разів з листа, що приходить на електронну пошту пасажира, чи пред’явити на екрані смартфона.

Особливо доречною доступність купівлі онлайн є для наших молодих клієнтів, студентів, оскільки вони так можуть оформити пільгові квитки. Крім того, надзвичайно актуальною ця послуга є для людей з інвалідністю,
— повідомив Кравцов.

Купити онлайн можна квитки на всі потяги внутрішнього сполучення, поїзди міжнародного сполучення з Польщею, що курсують в Перемишль і Холм, а також потяг «чотири столиці» – Київ, Мінськ, Вільнюс та Рига.

Читайте також: Підвищення тарифів на вантажні перевезення УЗ в цьому році більше не буде

На міжнародні потяги, які їздять до країн СНД, пасажири можуть оформити та сплатити проїзд онлайн, але отриманий бланк замовлення необхідно обміняти в залізничній касі на звичайний квиток.