Мій улюблений вчитель

учительницаПрофесія вчителя – одна з найдавніших на Землі. Роль учителя у розвитку суспільства завжди була надзвичайно важливою: адже вчителі були носіями знань, які передавали наступним поколінням.

Вчитель —  та особа, яка відіграє найбільшу роль в створенні особистості кожної людини, вчитель не тільки дає нам знання, а й бере участь у вихованні.

Для кожної людини ідеал учителя різний, і мабуть кожен мав улюбленого вчителя, який відповідав цьому ідеалу.

Завдання вчителя полягає в тому, щоб знайти особливий ключик до серця дитини, яка намагається робити свої перші кроки в житті, та завдяки йому розкрити її індивідуальність.

Таким вчителям, яка знайшла ключик до мого серця стала Алла Вікторівна – вчитель зарубіжної літератури. Вона досконало знала свій предмет, любила свою професію та учнів, завжди поважала їх та була другом для кожного, з нею завжди можна було порадитись і отримати гарну пораду не лише з приводу навчання, а й з особистих питань, вона завжди вміла зацікавити, робила уроки оригінальними та постійно різноманітними. Постійно заохочувала до навчання.

Саме ця вчителька була зразком для мене, була моїм ідеалом, і я можу твердо зазначити, що саме завдяки їй я обрала свою професію.

Мене завжди вражала її внутрішня краса, вона – людина з багатим духовним світом. Не дивлячись на свій настрій та проблеми, вона завжди була спокійна та позитивно налаштована, і цьому вчила нас, щоб ми не зважали на свої негаразди, що нас оточують, завжди вірили у краще і жили кожною хвилиною нашого життя. Вона виховувала в нас гідність, людяність та доброту, закликала допомагати стареньким, допомагати один одному, любити природу та цінувати батьків.

Алла Вікторівна була моїм найліпшим другом на протязі навчальних років і залишилась ним дотепер. Вона сформувала мої погляди на життя, сформувала мій світогляд та допомогла визначити своє місце у житті.

Я завжди хотіла стати схожою на неї, стати таким же хорошим, чуйним та кваліфікованим вчителем і сподіваюсь в мене це вийде.

І її слова, які вона постійно повторювала: «Стався до людей так, як хочеш щоб вони ставились до тебе» — , йдуть зі мною по життю.

Якщо ж говорити про університетських викладачів-вчителів, то тут теж є декілька людей, що допомогли мені. Всі вони захопили мене своєю ерудованістю та унікальним інтелектом (а я люблю розумних людей). А коли я зустрічаю на своєму шляху таких людей, то й сама не хочу впасти обличчям в багно, тому я тягнусь, намагаюсь. Ці викладачі є для мене величезним прикладом для наслідування.

Завгородня Юлія 

За матеріалами: http://obrazovanie-kiev.net/