Міжнародна організація вимагає виключити Росію з Інтерполу

Міжнародна асоціація «Інститут національної політики» називає Інтерпол «корумпованою організацією» та вимагає виключення представників Російської Федерації з організації.

Як зазначив юрист, голова правління міжнародної асоціації «Інститут національної політики» Іван Білецький, Росія нині засуджує багатьох осіб за вигаданими приводами, передає кореспондент інтернет-видання UA1

«Людей звинувачують в екстремізмі та тероризмі за «лайки» в соціальних мережах. РФ подає цю інформацію в Інтерпол, і людину можуть арештувати у будь-якій країні світу через, по суті, сфабриковані справи», – зазначив Білецький.

Юрист і директор «Інституту національної політики» Юрій Шулипа вважає, що співпраця Інтерполу з РФ відбувається через корупційні зв’язки.

«Членами Інтерполу являються представники не тільки РФ, а й інших тоталітарних держав. Інтерпол це наглухо корумпована організація, яка користується Російською Федерацією. Наші дослідження показують, що сучасна путінська Росія найнебезпечніша для світу. Це основна світова вісь зла, яка поширює своїх агентів», — розповів Шулипа.

Зазначимо, після оголошення звинувачень в корупції главі Інтерполу Мену Хунвею, керує організацією віце-президент Інтерполу генерал-майор МВС Росії Олександр Прокопчук.

Нагадаємо, канцлер Австрії Себастьян Курц перед четвертою в цьому році зустріччю з президентом Росії Володимиром Путіним заявив, що діалог з РФ особливо важливий.