НАБУ долучить до справи щодо Лещенка матеріали ГПУ

Національне антикорупційне бюро долучить до справи стосовно народного депутата Сергія Лещенка матеріали закритого кримінального провадження Генеральної прокуратури України про можливе незаконне збагачення парламентаря.

Про це передає Слово і Діло з посиланням на рішення Солом’янського райсуду Києва.

Йдеться про матеріали кримінального провадження щодо можливого незаконного збагачення Лещенка, яке розслідувалося Головним слідчим управлінням ГПУ.

На підставі листа від Генпрокуратури в НАБУ ознайомилися з матеріалами цього провадження, за винятком відомостей, що містять банківську або нотаріальну таємницю.

З огляду на те, що ГПУ розслідувала той самий факт, що й нині НАБУ, детективи вважають, що всі зібрані під час досудового розслідування Генпрокуратури відомості можуть бути використані для ухвалення проміжних і кінцевих процесуальних рішень.

У зв’язку із цим Бюро просило суд надати доступ до матеріалів справи Генпрокуратури. Суд відповідне клопотання детектива задовольнив.

Як відомо, детективи Національного антикорупційного бюро здійснюють перевірку з приводу взяття народним депутатом Сергієм Лещенком позики на придбання квартири в Києві вартістю близько 7,6 млн гривень.