НАБУ хоче створити видимість ефективності роботи відкриттям справи проти Демчини – експерт

Глава «Інституту публічної політики та консалтингу ІНПОЛІТ» Сергій Биков заявив, що напружені відносини між Національним антикорупційним бюро України (НАБУ) та Службою безпеки України (СБУ) можуть перешкодити розслідувати справи чиновників.

Експерт в коментарі golos.ua зазначив, що НАБУ намагається відвернути увагу від незаконного збагачення своєї співробітниці Катерини Везєлєва.

«Що ж стосується оголошення підозри першому заступнику голови СБУ Павлу Демчині, то тут йдеться саме про те, що таким чином, НАБУ бажає відвернути увагу від незаконного збагачення своєї співробітниці Катерини Везєлєвої. Тобто, мова йде саме про те, що НАБУ намагається створити видимість ефективності своєї роботи», — пояснив Биков.

Водночас, він вважає, що по відношенню до міністра інфраструктури Володимира Омеляна НАБУ вчинило правильно, оскільки вже давно було відомо про його незаконне збагачення. Крім того, експерт додав, що говорячи про діяльність Бюро щодо відомих політиків, таких, як Омелян або народний депутат Антон Геращенко, він не схильний помічати політичну складову провадження.

Раніше повідомлялося, що СБУ оголосила про підозру трьом детективам НАБУ за методи їх роботи.