НАБУ завершило розслідування стосовно ще двох фігурантів по справі Мартиненка

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) завершило розслідування у відношенні чергових 2 підозрюваних у справі про завдання збитків Національної акціонерної компанії «Енергоатом» у розмірі 6,4 млн євро.

16 листопада 2018 стороні захисту відкрито матеріали кримінального провадження для ознайомлення, йдеться в повідомленні прес-служби НАБУ.

За даними слідства, підозрювані виступали представниками компанії Bradcrest investment S.A., задіяної в схемі із закупівлі державним підприємством обладнання за завищеними цінами.

На рахунках Bradcrest investment S.A., яку можна назвати панамським офшором, переможець тендеру компанія Škoda JS перерахувала 6,4 млн євро, що еквівалентно, зі слів детективів, завищеній сумі на ціни обладнання, поставленого «Енергоатому».

Підозрювані в цій справі особи певний час перебували в розшуку. Одного з них затримали в лютому, іншого — в жовтні 2018 року.

Обом повідомлено про підозру в привласненні або розтраті чужого майна, яке було ввірене особі чи перебувало в її віданні, в особливо великих розмірах або організованою групою.

НагадаємоНАБУ отримало доступ до документів, що містять зразки підпису колишнього народного депутата від «Народного фронту» Миколи Мартиненка і його «правої руки» Павла Скаленка у виділеному провадженні щодо другої особи.