Скічко назвав свої улюблені статті Конституції

Кандидат у депутати від партії «Слуга народу» Олександр Скічко долучився до флеш-мобу Президента Володимира Зеленського та назвав свої улюблені статті Конституції України.

Найбільше Скічку припала до душі стаття 5 Конституції, яка стверджує: «Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ».

Також кандидату подобається стаття 13, яка вказує: «Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, є об'єктами права власності Українського народу».

Як зауважив Скічко, українські латифундисти часто забувають ці норми Основного Закону, вважають себе феодалами, а громадян своїми кріпаками.

Як відомо, раніше, Скічко неодноразово заявляв, що газ власного видобутку має продаватися населенню за ціною видобування та транспортування, адже є власністю народу.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський привітав українців із Днем Конституції України та запустив флеш-моб, закликавши громадян цитувати на відеокамеру свої улюблені статі Основного Закону.