Смертельна ДТП з Зайцевою в Харкові: у справі стався новий поворот

Винуватиця смертельної ДТП на Сумській Олена Зайцева після оголошення вироку суду прочитала тільки один том справи із 13.

Про це у Facebook написала журналіст Тетяна Доцяк, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Смертельна ДТП з Зайцевою в Харкові: у справі стався новий поворот

«Справу з апеляції повернули назад до Київського районного суду Харкова. З’ясувалося, що після проголошення вироку Зайцева дуже повільно читала, а-ба-ба-га-ла-ма-га… і ознайомилася лише з одним томом із 13. За законом має дочитати. Тому справу повернули. І читати тепер обвинувачена може місяцями, а може й роками. Солдат спить – служба йде», – написала Доцяк.

В офіційній заяві апеляційного суду сказано, що 4 квітня суддя Володимир Протасов прийняв рішення про повернення матеріалів кримінального провадження стосовно Олени Зайцевої та Геннадія Дронова в Київський районний суд міста Харкова для виконання вимог закону в частині забезпечення права учасників на ознайомлення.

Нагадаємо, 26 лютого обидва учасники ДТП (Олена Зайцева і Геннадій Дронов) отримали максимально можливе покарання: 10 років позбавлення волі + 3 роки позбавлення права керувати транспортними засобами.

Постраждалі та родичі загиблих у страшній аварії заявили, що винесений вирок їх влаштовує, але все ж вони побоюються, що фігуранти справи можуть вийти на свободу раніше.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.