Трамп передумав виводити американські війська із Сирії «на всі 100%», – NBC News

Через два місяці після оголошення про те, що всі війська США залишають Сирію, президент Дональд Трамп написав членам Конгресу, що тепер він згоден «на 100%» зберегти військову присутність в Сирії.

Про це повідомляє NBC News.

Двопартійна група сенаторів і членів Палати представників написала Трампу 22 лютого, привітавши його рішення зберегти невелику групу військових сил США в Сирії.

«Ми підтримуємо невеликі американські стабілізуючі сили в Сирії», – написала група, додаючи, що сила, «яка включає в себе невеликий контингент американських військ і сухопутних військ від наших європейських союзників, має важливе значення для забезпечення стабільності та запобігання повернення ІДІЛ».

У копії листа, отриманого NBC News, Трамп підкреслив абзац про цілі США в Сирії, в якому сказано: «Як і ви, ми прагнемо до того, щоб усі досягнення в Сирії не були втрачені, щоб ІДІЛ ніколи не повернувся, щоб підбадьорити Іран, і що ми консолідуємо наші здобутки і забезпечимо найкращий результат у Женеві для американських інтересів».

«Я згоден на 100%. Все робиться», – відповів президент Трамп, написавши прямо на листі і підписавши його.

З тих пір, як він вступив на посаду, Трамп пообіцяв припинити боротьбу з ісламською державою, критикуючи людські та фінансові витрати США. У відео-повідомленні на Twitter, опублікованому 19 грудня 2018 року, президент сказав: «Наші хлопці, наші молоді жінки, наші чоловіки, всі вони повертаються і вони повертаються зараз. Ми перемогли».