У країни немає стільки грошей, аби виконати всі обіцянки влади – Данилюк

Усі обіцянки, які нині роздає українська влада, просто не можуть бути виконані, адже в країни немає таких грошей.

Про це заявив міністр фінансів Олександр Данилюк в ефірі телеканалу ZIK.

За словами Данилюка, відколи розпочався процес виборів, йому як міністру більше доводиться боротися з тим, щоб не «роздували» видатки бюджету.

«Сьогодні «хотєлок» настільки багато, що не вистачить навіть кількох бюджетів. Але кошторис країни має певні можливості, а тому ми не можемо підкріплювати ініціативи, які створені тільки заради піару», – наголосив глава Мінфіну.При цьому міністр зазначив, що не проти соціальної підтримки населення, однак усе потрібно ретельно обдумувати, а не робити цього з популістичної позиції й розрахунку на те, як це вплине на електорат.

Очільник Мінфіну зауважив, що насправді суспільство розуміє, що підвищення мінімальної зарплатні призведе до інфляції і ці гроші елементарно «з’їдяться». Тому, додав він, передусім треба зважати, як подібні рішення вплинуть на економіку країни.

Нагадаємо, міністр фінансів Олександр Данилюк визнав, що новий транш Міжнародного валютного фонду є життєво необхідним Україні, оскільки держбюджет-2018 формувався з урахуванням цих грошей.