У Луценка обіцяють не прослуховувати журналістів після доступу до їхніх телефонів

У Генеральній прокуратурі запевняють, що не здійснюватимуть жодного втручання в професійну діяльність й особисте життя журналіста та головного редактора програми розслідувань «Схеми» Наталії Седлецької.

Про це повідомив прес-секретар ГПУ Андрій Лисенко на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що 27 серпня Печерський райсуд надав слідчому ГПУ тимчасовий доступ до матеріалів оператора телекомунікацій за період 17 місяців. Це, пояснює Лисенко, обумовлено необхідністю встановлення часу, дати і місця ймовірного розголосу даних з обмеженим доступом главою Національного антикорупційного бюро Артемом Ситником.

За словами Лисенка, Седлецька виступає як можливий свідок у справі проти Ситника.

«Документи з інформацією оператора телекомунікацій, до яких надано доступ судом, не включатиме змісту розмов, контенту SMS та MMS. Мова також не йдеться про прослуховування вказаної особи та інших абонентів. При цьому не здійснюватиметься жодного втручання в професійну діяльність та особисте життя», – стверджує речник ГПУ.

Нагадаємо, Національна спілка журналістів України вимагає припинити тиск на журналістів і висловлює обурення з приводу того, що суд допустив ГПУ до інформації з телефону журналіста та головного редактора програми розслідувань «Схеми» Наталії Седлецької.