Українець Хижняк виграв чемпіонат світу та став кращим боксером планети

Боксер з Полтави 22-річний Олександр Хижняк виграв Чемпіонат світу з любительського боксу в німецькому Гамбурзі.

Українець виступав у середній ваговій категорії (до 75 кг). У фіналі першості чемпіон з рахунком 5-0 виграв у казахстанського боксера Абільхана Аманкула.

Після завершення всіх поєдинків Хижняк отримав титул найкращого боксера турніру незалежно від вагової категорії.

На першості уродженець Полтави повторив досягнення Чемпіонату Європи в Харкові два місяці тому, коли здобув золоту медаль та титул найкращого боксера турніру.

Нагадаємо, до Хижняка українці останній здобували золоті медалі тільки на Чемпіонаті світу в 2011 році, коли перемоги святкували Василь Ломаченко, Олександр Усик, Тарас Шелестюк та Євген Хитров.