В Одесі звільнили поліцейську, яка звинуватила своє керівництво у корупції

Одеську патрульну Зою Мельник, яка публічно звинуватила своє керівництво у тому, що служба знову перетворилася на стару ДАІ, звільнили з поліції.

Раніше вона публічно звинуватила своє керівництво у тому, що в патрулі, як в Державтоіснпекції, треба виконувати плани щодо протоколів та штрафів, повідомляє ТСН. 

Скандал дійшов до столиці, в Одесу прибула службова перевірка. За її результатами, посад позбулися кілька командирів батальйонів. А з ними наказ про звільнення отримала і сама Зоя Мельник.

Вона вважає, що це незаконно, і збирається до суду. Але каже – про скоєне не шкодує, принаймні, після розголосу плани на протоколи і штрафи у патрульній службі скасували.

В самій поліції запевняють, що звільнили Мельник виключно через дисциплінарні порушення.

«Систематичне запізнення на службу, порушення вимог-розпоряджень Нацполіції, носіння табельної вогнепальної зброї, заступання на службу, сон на службі, запізнення на службу», – кажуть у патрульній поліції.

Раніше повідомлялося, що у Національній поліції України почалася заміна керівного складу – з посад вже звільнено двох заступників голови відомства Сергія Князєва.

Зокрема, своїх посад позбулися заступник Голови НПУ – начальник Департаменту захисту економіки, генерал поліції третього рангу Ігор Купранець, а також заступник Голови НПУ – начальник Головного слідчого управління, генерал поліції третього рангу Віталій Невгад. 

Наступним з посади, ймовірно, буде звільнений перший заступник Голови НПУ – начальник кримінальної поліції, генерал поліції другого рангу В’ячеслав Аброськин.