Велика війна з Росією: Порошенко розкрив сценарій Путіна

Президент Петро Порошенко в інтерв’ю американському телеканалу Fox News підкреслив, що міжнародна спільнота вже повинна почати діяти, щоб зупинити агресивні зазіхання Росії, оскільки передбачити, якими будуть наступні кроки російського президента, неможливо. За словами українського президента, план президента Росії Володимира Путіна, на прикладі захоплення українських кораблів, полягає в очікуванні стрільби у відповідь.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Адміністрацію Президента України

«Я думаю, була б важливою заява Державного департаменту США, що буде абсолютно доцільним, якщо реакцією на акт агресії в Чорному морі, ЄС разом із США запровадять санкції, щоб зупинити «Північний потік-2». Тому що ніхто не знає де завтра Путін вирішить захищати російські інтереси. Можливо він буде захищати інфраструктуру «Північного потоку-2», пояснюючи це так, як і пояснював незаконний Керченський міст», –  наголосив президент.

Порошенко переконаний, що в даній ситуації потрібна єдність і солідарність.

«Ми повинні покращити співпрацю з НАТО для захисту миру, безпеки, свободи і демократії в регіоні. Нам потрібен пакет санкцій, нам потрібно покращити воєнну і технічну співпрацю, включаючи постачання летальної зброї, яка допоможе нам захистити нашу країну від можливої великої наземної операції, яку ми не виключаємо, що Росія може розпочати в будь-який момент», – підкреслив Глава держави.

Він додав, що за наявною інформацією Путін очікував, що українське судно відкриє вогонь у відповідь і це буде причиною, приводом для Росії, щоб розпочати велику наземну операцію.

У неділю, 25 листопада, «прикордонне управління ФСБ по Криму» повідомило про порушення трьома українськими військовими кораблями морського кордону РФ. Українські кораблі, що рухались в бік Керченської протоки, нібито небезпечно маневрували і не підкорялись вимогам російської влади.

У ВМС ЗСУ заявили, що кораблі РФ скоїли агресивні дії проти кораблів ВМС ЗС України. Зокрема один український корабель був протаранений російським судном.

Крім того, росіяни застосували зброю проти українців на борту кораблів ВМС ЗС України в Азовському морі, є поранені.

Пізніше стало відомо, що всі три українські кораблі захоплено російськими військовими.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.