Всесвітній день дружби: щирі привітання подрузі та другові у прозі та віршах

Всесвітній день дружби щороку відзначають 30 липня. Ідея святкування виникла ще у 1958 році американцем Артеміо Брачіо під час вечері з друзями. Кожен з нас має друзів, найближчу подругу чи друга, тож не забудьте привітати їх з цим чудовим святом.

День дружби – свято, яке відоме в цілому світі. Воно присвячується друзям та близьким, які завжди підтримають та не залишать в біді. Дружба робить нас щирими, завдяки їй ми можемо досягнути висот та зробити світ кращим. У цей день друзі вітають одне одного, приділяючи особливу увагу своїм знайомим та друзям не лише близьким, але й з інших країн, якщо вони у них є.

Читайте також: День дружби 2019: найкращі картинки-привітання

Привітання з Днем дружби подрузі у прозі та віршах

Кажуть, що справжньої жіночої дружби не буває. Мабуть, у тих, хто це сказав, не було такої подруги, як у мене. Ми з тобою так давно разом, що стали майже сестрами, тільки сестри сваряться набагато частіше, ніж ми з тобою. Сьогодні всесвітній день дружби, і я бажаю тобі здійснення всіх тих заповітних бажань, про які знаємо тільки ми з тобою!
Зі святом тебе моя мила!

День дружби 2019
День дружби 2019

Дорога моя подруго! Вітаю тебе з днем дружби. З тобою завжди весело, цікаво і приємно спілкуватися. Коли ми виростемо, невідомо як складуться наші життя, але я буду пам’ятати про тебе і про кумедні пригоди, які траплялися з нами. Все ж хочеться сподіватися, що наші шляхи не розійдуться. Адже з таким другом, як ти, йти по життю набагато легше. Бажаю тобі багато радості, веселощів, гарного настрою і всього найкращого!

***

Дорога подруго! Коли у мене печаль на серці – я йду до тебе, коли я хочу поділитися радістю – я йду до тебе, коли мені потрібна порада – я йду до тебе. І ти завжди даєш мені те, що я шукаю. Ти сумуєш разом зі мною, підкажеш або допоможеш справою. Щастя, розділене з тобою знаходить нові грані. Вітаю тебе з днем дружби і нехай роки нашої дружби додадуть тобі молодості в серці і юності в душі!