Жителі Сміли готові «перекрити центр України»: Коболєва і Гройсмана – за ґрати!

Жителі міста Сміла на Черкащині, де досі немає опалення, настроєні радикально і в разі невирішення проблеми заявляють про намір «перекрити центр України».

Про це 14 листопада під час мітингу обурених освітян Сміли біля Кабінету міністрів заявив мер міста Олексій Цибко, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

За словами вчителів зі Сміли, які брали участь у мітингу, наразі в школах міста призупинено процес навчання. У дитячих садках він продовжується, але діти при цьому вимушені перебувати в холодних приміщеннях.

Мітингувальники викрикували: «В нашій Смілі мерзнуть діти, ми всі тут, щоб їх зігріти!», «У Кабміні тепло всюди, а у Смілі мерзнуть люди!», «Коболєва і Гройсмана – за ґрати!».Як розповів мер, місто залишилось без тепла через роками накопичений борг приватною компанією «Смілаенергоінвест» перед «Нафтогазом» за поставлений газ. Він зазначив, що мова йде про 86 млн гривень, які тепер хочуть «повісити» на місто.

«Нас кинули напризволяще! Обласна влада каже: «Беріть борги на себе». «Нафтогаз» каже: «Беріть борги на себе»… Коли приватне підприємство, яке працювало у нашому місті, виводило ці гроші на Кіпр, ніхто не питав! Я два роки назад приходив, стукав до СБУ… ніхто не відреагував!» – зазначив він, додавши, що компанію, яка грабувала місто, вони вигнали.

Міський голова стверджує, що хотів потрапити на засідання Кабміну, аби повідомити про стан справ у Смілі, але його перепустку анулювали. І додає: якщо ситуація не буде вирішена, йому більше не вдасться стримувати людей, які настроєні радикально.

Нагадаємо, у Смілі через відсутність опалення евакуювали пацієнтів з міської лікарні.