Зміна власника NewsOne: В БПП зустрічно звинуватили Тимошенко

У партії «Блок Петра Порошенка» заявили, що новий власний телеканалу NewsOne народний депутат Тарас Козак (фракція «Опозиційний блок») наближений до політика Віктора Медведчука.

Про це йдеться в офіційному повідомленні БПП у відповідь на на останню заяву ВО «Батьківщина», що реальним господарем телеканалу став президент Петро Порошенко.

На думку партійців, те, що власником каналу став Козак, є «остаточним та беззаперечним доказом того, що справжнім ідеологічним бенефіціаром телеканалу є Росія, а справжнім власником – Медведчук».

«У зв’язку з цим партія БПП вважає, що Рада Національної безпеки та оборони України (РНБО) має вжити необхідних заходів відповідно до ухваленої Постанови Верховної Ради», – говориться у повідомленні.

Також в БПП зазначили, що лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко – постійний учасник ефірів на проросійських телеканалах, а її політсила залежить «від панів Портнова, Медведчука та Путіна«.

Нагадаємо, відомий юрист Андрій Портнов розірвав договір про управління телеканалом NewsOne у зв’язку з тим, що на телеканалі змінилася структура власності.